Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

Prosinec 2011

29.12 aneb. První setkání s H.

29. prosince 2011 v 18:41 | Dr.Mistake^^ |  Writing
Před 3mi lety jsme se seznámily právě pomoci blogu.Rozuměly jsme si a pořád si měly co říct. Ale nikdy jsme se neviděli naživo,protože mezi námi je docela slušná dálka. Až do dneška:) Dnes v 11 jsem měla na ní a její mamku čekat na nádraží. Mamka tu jela především kvůli nějaké výstavy a později se k nám přidala.
Jejich vlak měl spoždění 40 minut. Toto pěkné začíná pomyslela jsem si:-D Pod vlak skočil nějaký člověk,samozdřejmě na místě mrtvý. Já, která přijela na 11 jsem tam teda pak těch 40 minut stepovala jak blbec a né jeden člověk se na mě díval ;D Nebyl problém jí poznat, když přijeli :) Plán už byl téměř jist. Jedeme se kouknout na oblečení :-D Ještě předtím jsem od ní dostala malý dáreček-což jsem vůbec nečekala a připadala jsem si jako blbec,že já pro ní nic nemám- a poznala její mamču,která byla mimochodem velice příjemná:)
Zanedlouho jsme byly v jednom z nejznámějších obchodních centrech Ostravy. Oblečení,šperky,doplňky.Výběr byl široký. Nejdříve se nám teda nic moc nelíbilo a najíst jsme se šli s prázdnými rukami.Během jídla nás našla Hančina mamka, která ještě chtěla vidět náměstí a radnici. Ale my ovšem v tu ránu našly plno kousků, které se nám zalíbily ;D Nakonec jsme si pořídily na půl dva řetízky, ona tričko a svetr a já takovou zajímavou šálu s leopardím vzorem. Teplá a ještě dobře vypadá:) I rodiče mi ji doma schválili:-D
Měli jsme si tak nějak pořád co říct, vysvětlovala jsem jí tzv. "Ostravské" výrazy, kterým nerozuměla a také jsem byla pozvaná k nim do Pardubic, kde se teda určitě vydám.) Nakonec jsme jen tak letem světem zašli na to náměstí a k radnici. Bohůžel tím zpožděním jsme téměř hodinu ztratily a do pardubic je to okolo dvou a půl hodin vlakem. Takže jsme to tak, tak stihly a pomalu jsme jely zpátky na nádraží. Ještě jsme měly chvíli čas,takže jsme dobraly to co jsme nestihly a pak se rozloučily.
Vůbec toho dne nelituju:) A určitě se podívám i já do Pardubic, kde jsem nikdy nebyla:-D Po třech letech kdy jí znám jen přes net a webku jsme se konečně poznali i osobně:)

...btw. taková rychlovka na nádraží,mezitím co její mamča kupovala něco k jídlu:-D

FACEBOOK aneb. stránka,kde ztrácíte čas:)

28. prosince 2011 v 22:10 | Dr.Mistake^^ |  Writing
(Článek je starší,ale líbí se mi a bez FB jsem,takže ani nelžu :D)
Není to tak dávno,kdy jsem patřila mezi ty "závisláky",kteří bez FB nevydrží ani jedinný den.Co jsem na tom viděla? To co všichni. Lajkovala jsem,komentovala a přidávala fotky,psala každou chvíli nesmyslné statusy.A proč? Aby x lidí vedělo,že ted jdu ven,nebo že má nálada je na bodě mrazu? Asi je to považované za "IN". DNES se na to dívám trošku jinak a zároveň mi to příjde hrozně k smíchu.(Opravdu to není dlouho co jsem facebook smazala.)
Prvních pár dní jsem si myslela,že to bez "něj" vážně nezvládnu.Pořád jsem měla nutkání napsat do lišty www.facebook.com a přihlásit se,pokaždé jsem se ovládla a dnes jsem maximálně spokojena :] Všichni tvrdíte,že face je jedna velká drbárna,že je to ztráta času,že ho jednou smažete.Ale skutek utek ;) Pamatuju,kdy tuhle stránku ještě nikdo neznal. Všichni byli happy na libimseti,lide a tak podobně.. A najednou? Objeví se facebook a pohltí polovinu světa. Najednou na každém rohu slyšíte jen- "Máš facebook? A on/ona mi to a to napsal. A on mi poslal žádost o to a to.. "-(To mi připomíná dvě "bárbínky" ze třídy ;D Těm se fakt můžu smát od rána,do večera ;D) A to je to co všechny tak dostalo? Stovky kamarádů,ale kolik z nich by Vám pomohlo kdybyste vážně měli problém? Ani polovina..
Pamatuju,když jsem byla smutná,napsala jsem status a někde v duchu jsem se kochala těmi komentáři,jak mě všichni litujou a jak jsou všichni najednou velcí kamarádi.. Když jsem měla radost,nebo když jsme venku/ve škole vyvedli něco pořádného-taky jsem hned psala status.Přidávala jsem fotky a řešila to,jestli se ostatním líbí. Ach :D Zachvíli se začnu smát sama sobě.
Jednou jsem si prostě řekla STOP. To vážně musí všichni okolo vědět,co se ve Vás odehrává? To vážně chci žít virtualitou? Díki FB jsem si taky nejednou sáhla až na dno. Jen proto,že někde někdo něco- jestli mi rozumíte ;) A tak jsem klikla na tlačítlo deaktivovat účet. Nejen,že se mi ulevilo,ale také jsem upevnila to,co mám ráda-odlišnost. Teď už nejsem jedna z mnoha. Teď jsem jedna z mála,kteří se naučili žít i bez sociálních síťí. Neplánuju se na FB vrátit a myslím,že mi to už tak vydrží :] V tom si věřím.

0.1-Focení (20.7.2011)

28. prosince 2011 v 20:49 | Dr.Mistake^^ |  Writing
foto by : "Deemon" & Aik Murczechy :)
více v c.č

Tak moc jsem nechtěl přijít o Tebe,až jsem o Tebe přišel..

14. prosince 2011 v 21:06 | Dr.Mistake^^ |  Writing
(opět jen vypsání..Nic zajímavýho)
Říkala jsem si,že o tom nenapíšu ani slovo.Říkala jsem si,že to zvládnu a že se toho zbavím. Sama!Spletla jsem se.Nemám komu se vyzpovídat,nemám to ze sebe jak dostat.Tak proto píšu tady.
Více v c.č
12.3 :/

Egypt 2011

11. prosince 2011 v 18:05 | R. |  Writing
HODNĚ dlouhej článek!:D Jde o sepsání zážitků s dovolené,takže číst to doporučuju vážně jen těm,kteří nemají co dělat :-D:D
Byla to má první dovolená u moře. První let letadlem. A vůbec,poprvé jsem byla dál než na Slovensku:-D
Doma jsme to nějak moc nehrotili.Tak jedem konečně k moři no. Až to příjde,tak to příjde. A bylo to tu :) 25.srpna 2011 v jednu hodinu ráno,kdy jsme měli už být na letišti. Odbavení a nekončící čekání na na naše letadlo. Je fakt,že představa sedět 4 hodiny v letadle ve mě nebudila žádné nadšení,ale věděla jsem,že to bude stát za to :) O půl třetí jsme mohli do letadla na svá místa a zbývající půlhodinu sedět tam ;D Nezájem jak vypadám,byli tři hodiny ráno!:D Tu noc jsem samozdřejmě nespala,měla jsem moc práce s pozorováním vším tím pode mnou:D Více v c.č

10 facts about me^^

5. prosince 2011 v 21:02 | R. |  Writing
1.Vždy jsem chtěla červené nebo modré dlouhé vlasy!:D^^..ale nemám na to odvahu:D
2.Chtěla bych tetování a druhý piercing popř.tunel:)
3.Dřív jsem hrála 5 a půl let závodně basketball:) Do toho 3 roky atletiku.
4.Miluju vše co je neobvyklé.
5.Rozhodí mě každá blbost...nesnáším svou náladovost!
6. Miluju detaily^^
7.Hnusí se mi alkohol.
8.Nevadí mi samota.
9.Vždycky všechno řeknu narovinu,což je někdy i nevýhoda.
10.Mám mobil Hello Kitty :-D
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors