Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

29.12 aneb. První setkání s H.

29. prosince 2011 v 18:41 | Dr.Mistake^^ |  Writing
Před 3mi lety jsme se seznámily právě pomoci blogu.Rozuměly jsme si a pořád si měly co říct. Ale nikdy jsme se neviděli naživo,protože mezi námi je docela slušná dálka. Až do dneška:) Dnes v 11 jsem měla na ní a její mamku čekat na nádraží. Mamka tu jela především kvůli nějaké výstavy a později se k nám přidala.
Jejich vlak měl spoždění 40 minut. Toto pěkné začíná pomyslela jsem si:-D Pod vlak skočil nějaký člověk,samozdřejmě na místě mrtvý. Já, která přijela na 11 jsem tam teda pak těch 40 minut stepovala jak blbec a né jeden člověk se na mě díval ;D Nebyl problém jí poznat, když přijeli :) Plán už byl téměř jist. Jedeme se kouknout na oblečení :-D Ještě předtím jsem od ní dostala malý dáreček-což jsem vůbec nečekala a připadala jsem si jako blbec,že já pro ní nic nemám- a poznala její mamču,která byla mimochodem velice příjemná:)
Zanedlouho jsme byly v jednom z nejznámějších obchodních centrech Ostravy. Oblečení,šperky,doplňky.Výběr byl široký. Nejdříve se nám teda nic moc nelíbilo a najíst jsme se šli s prázdnými rukami.Během jídla nás našla Hančina mamka, která ještě chtěla vidět náměstí a radnici. Ale my ovšem v tu ránu našly plno kousků, které se nám zalíbily ;D Nakonec jsme si pořídily na půl dva řetízky, ona tričko a svetr a já takovou zajímavou šálu s leopardím vzorem. Teplá a ještě dobře vypadá:) I rodiče mi ji doma schválili:-D
Měli jsme si tak nějak pořád co říct, vysvětlovala jsem jí tzv. "Ostravské" výrazy, kterým nerozuměla a také jsem byla pozvaná k nim do Pardubic, kde se teda určitě vydám.) Nakonec jsme jen tak letem světem zašli na to náměstí a k radnici. Bohůžel tím zpožděním jsme téměř hodinu ztratily a do pardubic je to okolo dvou a půl hodin vlakem. Takže jsme to tak, tak stihly a pomalu jsme jely zpátky na nádraží. Ještě jsme měly chvíli čas,takže jsme dobraly to co jsme nestihly a pak se rozloučily.
Vůbec toho dne nelituju:) A určitě se podívám i já do Pardubic, kde jsem nikdy nebyla:-D Po třech letech kdy jí znám jen přes net a webku jsme se konečně poznali i osobně:)

...btw. taková rychlovka na nádraží,mezitím co její mamča kupovala něco k jídlu:-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Drobek :) Drobek :) | Web | 29. prosince 2011 v 19:59 | Reagovat

přijedeš do Pardubic  :)))) ! moc krásný přívěšek jsme vybraly :) šulino :DDD :)) MuUuUucQq :DDDD

2 DeBrunét DeBrunét | Web | 30. prosince 2011 v 0:14 | Reagovat

Supr :P taky bysme se mohly někdy vidět :D :)

3 Neira Neira | Web | 3. ledna 2012 v 20:22 | Reagovat

sluší vám to holky ;). to znám:D takovéhle cestování na dálku jen aby si mohla někoho vidět ;). :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors