Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

Tak moc jsem nechtěl přijít o Tebe,až jsem o Tebe přišel..

14. prosince 2011 v 21:06 | Dr.Mistake^^ |  Writing
(opět jen vypsání..Nic zajímavýho)
Říkala jsem si,že o tom nenapíšu ani slovo.Říkala jsem si,že to zvládnu a že se toho zbavím. Sama!Spletla jsem se.Nemám komu se vyzpovídat,nemám to ze sebe jak dostat.Tak proto píšu tady.
Více v c.č
12.3 :/


Devět nádherných měsíců po jeho boku.Do dneška si pamatuju každou vteřinu,když jsme spolu byli první den. Každý okamžik,kdy jsem byla s ním.Byla jsem zamilovaná. Stále víc.. A víc.. Milovala jsem,když se mi podíval do očí. Milovala jsem jeho smích.Milovala jsem jeho.Omyl. Pořád miluju..Jasně. Jako v téměř každém vztahu to občas zaskřípalo,ale vždy jsme si to vyříkali a bylo to zase OK..Vždy mě pochopil.
Nemůžu se vyrovnat s představou,že je konec. Snaha brát to tak,že pokud to pro něj bude takhle lepší,bude i pro mě-je marná. Neumím si to představit bez něj.Neumím si to představit s někým jiným. Když si vybavím všechno co mi řekl. A když si vybavím,že už to od něj neuslyším.. Pár bližších osob mě může uklidňovat jak chce. Je to jen horší. Zaměstnávat se jen jak to jde.Hlavně na to nemyslet! Stejně se najde vždycky aspoň chvilka... Jakoby s ním odešel kousek mne. Ráda bych doufala v to,že nám dá ještě šanci. Že si to ještě rozmyslí. Jenže už tomu tolik nevěřím..Je jasné,že se na kluky nějakou dobu nepodívám.Ani nechci. V hlavě mám jen jeho. Jenže on mne už asi ne.Mám před přijímačkama,tak se zaměřím na ně. Pořád tak úplně nechápu co se stalo. A neskutečně moc mě to štve. Chtěla bych ho zpátky. Moc.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ni Ka Ni Ka | Web | 14. prosince 2011 v 23:11 | Reagovat

Je mi to léto...:(

2 Ni Ka Ni Ka | Web | 14. prosince 2011 v 23:12 | Reagovat

*líto :(

3 Neira Neira | Web | 15. prosince 2011 v 12:41 | Reagovat

ted jsi mi naprosto připoměla muj případ. já si založila blog hlkavně kvůoli temhle vyzpovídáním. potřebovala jsem to nekomu sdelit. a toto cloveka z jedné strany pořád miluju ale ta majo druhá půlka ho naprosto nenávidí za to co mi udělal. ne to že jsem si kvuli neho založila blog :D za to jsem rada ;) ale tyden jsem mela deprese. a ne jen takove ach ouvej ouvej ale celkem fest velké :/ ani do skoly jsem nemohla chodit. bylo to sice tenkrat na dalku (nj 500kiláku) ale ja ho fakt milovala. ... nekdy je to holt kruté ten život :/.... dokonce mě napadlo že se stanu lesbou a budu mít pokoj :D a opravdu je mi to líto. ale věř že bud se to všechno zpraví a zase budete spolu (znam par ktery se nehorazne miluje pak zas nenavidi a pak zas miluje. znam je asi měsíc a za ten měsíc se k sobě 6x vrátili ;)) a nebo se najde nekdo lepší uvidíš. poznáš že tamten treba nestál za nic (nechci ti nejak kazit iluze, ale všichni kluci jsou blbí a on určitě taky, hlavně když tě nechal)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors