Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

Každá chvíle je další šancí.

4. ledna 2012 v 20:20 | Dr.Mistake^^ |  Writing
Paráda, když se po deseti měsících dozvíte, že Vaše "velká" láska si našla jiný protějšek a ani se neobtěžuje něco říct. Pokaždé to dopadlo stejně a já blbec vždycky znovu naletím. Naštvaná? Chce se mně brečet? Sakra vůbec nevím co mám dělat. Děcka já asi budu lezbičkou:D:D Zas*aní kluci! A omluvte mou vulgaritu:) Co si mám asi tak myslet? Deset měsíců,řečičky..řečičky a teď tohle. Jó kolik slz už jsem pro něj probrečela..Když já mu za nic nestojím a najde si jinou..Tak on nebude za nic stát mě. Ani za ty slzy. Honem rychle smazat všechny vzpomínky. Fotky,dárky,kontakty-všechno. Proč já idiot vždycky naletím? Už se vidím u přijímaček,pololetních písemek atp s tímhletím. Paráda.Opravdu paráda-jinak to snad ani říct nejde. Hotovo.Konec.Uzavřená kapitola,něco co už je dávno za mnou. Ano. Tak to budu brát. Snad.
A řešení? Proč já bych se trápila, když mi takhle podrazil nohy. Zabavit se,něco dělat,nepřemýšlet a všechno bude v pohodě. Takže začátkem budou pololetky,dostat se na školu tz. zvládnout přijímačky a pak hurá z místa, kde mám jen samé špatné vzpomínky a také špatnou pověst. Zatím to vypadá na Zábřeh na Moravě:) Kdyby tu teď byla Kačka ( Datum, které mi změnilo život ) asi bych to zvládla líp.Jó ta podpora mi chybí.Být na všechno sám je pech. Soustředit se teď jen a jen na školu.
Žádní kluci,žádné trápení. No a ne? .To je ta jedna strana. Ta druhá by probrečela celou noc,obětovala by všechno na světě jen aby na to nemusela myslet. Ta druhá ho pořád miluje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 betynky betynky | 16. ledna 2012 v 5:58 | Reagovat

to samý :) Až na to, že on si jí našel po měsíci a mezitím jsme spolu pořád chodili ven a on se choval jako dřív..:)

2 Karčá! :* Karčá! :* | 16. ledna 2012 v 16:35 | Reagovat

Asi tak no :/ Sice jsme spolu byli jen 16 dní, ale to jen jeho vinnou! :X On se musel vykousnout s jinou! :'( Nevím,jestli se mnou chodil jen proto, aby nebyl sám..Já to prostě nevím! :'(
Od 26.října jsem neslyšela jak vysvětlení ani omluvu.
Jinak Vážně pěknej blog! ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors