Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

Jsme podřízení času a čas velí : VPŘED

12. února 2012 v 14:03 | Dr.Mistake^^ |  Writing
Těšíte se na Valentýna?
Jako každoročne jej já neslavím a strávit jej budu ve své teplé posteli s horkou čokoládou,bonbóny a filmy. Má se to přece slavit s nejmilovanějším, ne?:)
Přemýšlím. Zase. Přemýšlím nad tím, jak mi bylo dobře v jeho objetí. Jak mi vždy vykouzlil úsměv na tváři a nad tím jak teď dělá šťastnou jinou a na mne se po 10 měsících vykašlal. Tuto kapitolu mám za sebou. Už k němu nic necítím, ublížil mi a né jednou...
Mám v hlavě zmatek. Momentálně nevím co chci. Bojím se něčeho nového. Na druhou stranu mi chybí ten pocit bezpečí a lásky. Bojím se chyb, které jsem udělala a také toho, že bych je mohla udělat znovu.Měla bych si v tom všem udělat pořádek, resp zjistit co vlastně chci.
,,Jsi mladá, kašli na kluky a užívej si dokud můžeš" řekl/a ..Kde jsem to jen slyšela? Špatně to nezní, ale já si nemám co užívat. Pravda, mám cíle, kterých chci dosáhnout a jsou to divoké cíle, ale i ty musí počkat. Tedy alespoň většina, ale to přísahám- minimálně půlku si splním!
Poznala jsem novou osobu. Je neuvěřitelné jak si rozumíme. A ten pohled!... Má to háček. Opět to je virtuální a ta dálka.. Ta dálka...:( Vím, že to teď čte. Jsem za něj ráda, ty dny, kdy si píšem jsou pro mne "lepší". Děkuji:-* Myslím, že oba dva víme jak to mezi námi je :)
Nemám ráda takhle smíšené pocity. Příjdu si strašně malinká ve světě, který neznám. Pořádně nevím co si myslet, je to šílený zmatek. A nemám ani ráda to mé věčné brouzdání po minulosti. Měli by vymyslet klíč, který všechny zlé vzpomínky z minulosti zamkne a já bych jej zahodila. Ano. Bod 12 v mém seznamu- nedívat se zpátky. Jsem zvědavá zda se mi to někdy povede.
Chtěla bych být opravdu tak silná, že by pro mne neexistovala minulost a zabývala bych se jen tím, co mě čeká. Být sebevědomá a nemuset se nikoho o nic prosit. Z celého srdce se na všechno snažím zapomenout. Udělat si to lehčí, než je to teď.
Jak řekl W.Shakespeare a jaký je nadpis:
,,Jsme podžízeni času a čas velí : VPŘED"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DeBrunét DeBrunét | Web | 12. února 2012 v 20:50 | Reagovat

To je úžasné..ty tvoje články.:). prostě vždycky mě donutí se nad vším zamyslet.. vztah na dálku.. agrr.. taky to mám..kdo ví co bude mno..:/ ale musííme věřiit :)
Tvůj 12. bod.. je pro mě nesplnitelný..bohužel :/
PS: ano.. děkuji :))

2 Dr.Mistake^^ Dr.Mistake^^ | Web | 12. února 2012 v 20:53 | Reagovat

[1]: Opravdu to potěší, když vím, že to všechno nepíšu zbytečně. Já děkuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors