Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

V. & Trdlo H.

21. února 2012 v 21:56 | Dr.Mistake^^ |  Writing
♫ Scorpions- Still Loving You
♫ I Wouldn´t Mind- He is we ♫

Píši Ti lísteček ze srdce smutného, že jsme si vzdáleni jeden od druhého..

Byl to den jako každý jiný. Otrávená jsem brzo ráno vstávala a musela do školy, kde se tedy má nálada nijak výrazně nezlepšila. Jako téměř každý den jsem si večer sedla k noťasu a zapla stránky pro mne typické. Blog, chat, youtube.
Na chatu napsal on.
Je neuvěřitelné jak moc jsme si okamžitě rozuměli. Dnes si píšem každý den. Ty jeho oči..Ten jeho pohled....Dokázali bychom na sebe koukat třeba celou noc. Jen mi je líto, že je ode mne tak daleko. Často nad naší situací přemýšlím, možná častěji než bych chtěla/ měla?..
Jsem strašně ráda, že jsem ho mohla poznat, nadruhou stranu nešťastná, že s ním nemůžu být. To je to seznamování přes internet..Nevýhoda- velká, ovšem nelituju, že jsem na tom chatu byla a že jsme si napsali. Nelituju, protože kdybych tam nebyla- vůbec jsem ho poznat nemusela. Pokaždé, když si píšem mám lepší náladu. Je milý, vtipný a pozorný.
Je to zvláštní, od začátku mě k němu něco táhlo, přestože jsem znala všechna ALE. Něčím mě přitahuje a snad ani nejsem schopna říct čím. Od začátku vypadal jako hodně milý a tedy především sympatický člověk..Musím říct, že můj tip byl správný. Dokáže mě rozesmát a bere mě takovou, jakou jsem- čehož si nesmírně vážím. Možná je brzo takhle psát, možná ano..Bylo by fain se vidět osobně a plánujem to, ale znáte to..Chci vědět jaký je naživo.
Věřím tomu, že je stejný. Věřím tomu, že ani osobně nebudeme mít problém, ale bojím se následků. Vzhledem k tomu, že se trápíme už teď, kdyby nám spolu bylo dobře, což jakože asi bude, bylo by to ještě psychicky náročnější. Dálka mezi námi je přes 300 kilometrů. Je nám to obrovskou překážkou.Obrovskou.. Ano, je o pár let starší a nemusí být každému tak sympatický jako je mně, jenže hlavní je co si myslím a cítím já. My. Dokáže poradit, podržet a málokdy se stane, že bych v jeho přítomnosti měla špatnou náladu. Vlastně téměř vůbec. Přála bych si, abych za ním mohla teď hned jít. Aby byl blíž. Přála bych si, aby to všechno co je mezi námi bylo realitou. Jen ty jeho básně a smsky, které mi posílá mi tvoří úsměv na tváři. A co teprve on sám :)
Ovšem popravdě musím říct, že jsem i malinko zmatena a bezradná. Je únor. Ještě začátkem prosince jsem měla docela dlouhou dobu přítele. Je fakt, že poslední dobou už nám to moc neklapalo. Poslední dobou od mého návratu z dovolené,což byl začátek září, ale to rozebírat nemusím..Aspoň né tady. Nechci nic uspěchávat, ačkoli mi něco uvnitř říká, že dělám dobře. Nechci, aby se všechny ty chyby opakovaly.
Vrátím se k podstatě tohoto "článku". V jeho přítomnosti mi je dobře. Bavím se a jsem s ním ráda.
Jeden večer jsem měla táákovýhle kousek k slzám, dle mého názoru to však ani poznat nebylo. Bylo mi nesmírně líto, že nemůžu být u něj, že jedinné co můžu je se koukat na obrazovku.

"Chci už utéct, utéct myšlenkám, chci jít za Tebou, za štěstím"
Mám Tě ráda, drahý :)
btw. Stejně ses narodil blbě ty! :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nami Nami | Web | 21. února 2012 v 23:58 | Reagovat

dálka opravdu není překážkou

2 Nami Nami | Web | 22. února 2012 v 0:02 | Reagovat

když se dva mají rádi opravdu nezáleží na tom jak daleko od sebe jsou:)...

Já mam přítele od sebe 335km daleko. Je to slovák a je z Košic...už jsem spolu 2 roky a klape nám to nadevšechno úžasně....každý večer si voláme na skypu přes webku, píšeme si a každý druhý víkend (plus každé prázdniny) se vídáme. S těma prázdninama je to lepší, protože on má prázdniny třeba o týden dřív než já tak přijede a pak já jedu za ním tudíž sme spolu třeba 14dní v kuse. Jsme prakticky spolu strašně často a je to skvělé. Mám i čas na své kamarády a na něho neustále myslím. Dálka není překážkou když se dva umí domluvit jak tu dálku budou řešit. My jsme to vyřešili následovně...jednou přijede on a jednou já. Dálka opravdu není problém...když se dva milují je to krásné <3

3 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 22. února 2012 v 13:09 | Reagovat

Mám stejný problém, ovšem já se svojí nejlepší kamarádkou. Voláme si přes skype, píšem přes blog, facebook, tumblr.. Je neuvěřitelné jak si rozumím s někým kdo je ode mě 300kilometrů daleko, ale asi to tak někdo chtěl no. Stejně se jednou setkáme :)

4 Anny Anny | Web | 22. února 2012 v 20:48 | Reagovat

Ty jseš 11.6. ?:DDD Já 9.6. a kámoška 10.6. :'DDDDD
Tak to je fajn no. ;DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors