Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

14.3

14. března 2012 v 10:28 | Dr.Mistake^^ |  Writing
Dobré ráno:)
Zase píši miš maš co mne napadne. Omlouvám se, ale slibuju, takhle to už dlouho nebude. Víte co jsem zjistila? Nejsem schopna napsat nějaký delší smysluplný článek. Včera jsem to zkoušela :-D Katastrofa. Asi to chce opět jen čas. Jsem zmatená, ze všeho. Čekala jsem, že budu psát víc, ale zatím jsem nějak tak pořád v pohodě. Přísahám, hned jak budu mít co, budu psát.
Včera jsem učila jednoho američana mluvit česky. Vám povím, děsná zábava :D Typickej chlap. Zajímalo ho, jak se řekne, že chce mít s někým sex :-D Teď ještě asi spí, budou tam mít kolem 4-5 hodin ráno. Je zajímavé pozorovat animace všech těch lidí a vědět, že když jsem se já právě vzbudila, oni jdou spát. Takové neskutečné časové rozdíly. Nejlepší stejně je se s těmi lidmi dorozumět, když anglicky neumíte zhola nic :D Stávám se závislákem na gifyo :-D Také mi včera přišla přenádherná smska, tak nějak nevím jak reagovat. Úplně mě to dojalo.
Zase sedím už 4 hodiny na chatu a zase tam jsem jedinný admin/správce ..Jak chcete. Dík bohu je zatím ještě všude jakž takž klid. Ovšem klid nemám doma. Ségra mlátí do počítače a řve doslova na celej byt. Asi je rozbitej :-D Už mi to leze na nervy.. Ale já si nenechám skazit náladu. Pěkně posedávám s kávou, čokoládou a koukám na koncert AC/DC.
Dnes bych se měla konečně kouknout na něco do školy a uklidit celý byt. Pff. Nechce se mi, uvidíme ...
Zatím se mějte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 14. března 2012 v 17:24 | Reagovat

já chci taky někoho učit česky :D
joo, nejseš sama :D pořád dělám nějaké animace, které potom stejně smažu :D
taky bych měla uklízet, nevadí.

můj nick je lousiemcflyy .)

2 DeBrunét DeBrunét | 14. března 2012 v 20:28 | Reagovat

Američana mluvit česky? kde jsi k němu přišla? :D
stím uklízením.jo na to celkem zvysoka seru :D
Btw: v čem děláš ty animace? :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors