Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

19.3.2012 - 24.3.2012 - ?.?. 2012

24. března 2012 v 17:08 | Dr.Mistake^^ |  Writing
Ahoj :)
Nevím, zda mohu říct, že můj cíl, zmíněný v posledním článku byl stoprocentně úspěšný, každopádně si myslím, že mi to pomohlo-trošku a tak tedy po se po týdnu opět ozývám a píši, jak vlastně vše (ne)probíhalo. Upozorňuji, že tento článek ještě není mým návratem, je to spíš jen shrnutí toho, jak jsem si přes ten týden vedla a dál musím pracovat na tom, po čem .."toužím"?
Stále víc věcí, víc lidí mě nutí mluvit o mém bývalém příteli, což je opravdu nepříjemná záležitost, ovšem bude lepší, když se naučím o něm mluvit aniž by mi to něco dělalo, než abych se mu vyhýbala do smrti.
Za ten týden bylo mým cílem dostat se k jakési myšlence, udělat si v sobě zase jasno a být nějakou dobu opět v pořádku. Haha. Nějakou dobu, kéž by pořád. Takže jste mne často mohli vídat zamyšlenou. Pořád se hledám. Ovšem musím říct, že jsem byla teď docela dost zaměstnána, což bylo fain, neboť jsem nepropadala depresím, které by mne jinak určitě neminuly. Často jsem vzpomínala na NÍ.
22.3 Den strávený s těmi nejšílenějšími. Kámošce jsme do bytu vlezli balkónem, pomocí tužidla jsme si obarvili vlasy:-D a ona chudák měla celej pokoj růžovej :( Ovšem hlavní je, že růžové máme i hlavy:-DD (fotka) Bohůžel, vydrží to tak dvě umytí. Ovšem dejte mi pár měsíců.. Po sakra krátké době skončím s barevnými vlasy, bude to změna. Opět. btw. Moje experimentování s vlasy jednou skončí úplně! :D Jen mít na to všechno peníze :)
23.3 Už jste slyšeli o tom novém obchoďáku v Ostravě? Nová Karolína? Můj nový domov!:D S kámoškou a klukama ze školy jsme si dali sraz až tam. Kluci dotáhli ještě nějaké dva kamarády, ovšem nebyl žádný problém se s nimi bavit. Malinko, ale opravdu jen malinko jsme tam blbly no :-D Co chcete, puberťáci. Obchodů strašně moc, musela bych jít na celodenní výlet s pitíčkem a svačinkou, abych všechno prošla :-DD Každopádně, obchoďák o 5ti patrech, sranda se tam neztratit a máte tam na výběr :D Taky jsme se s kámoškou nechali pomalovat :D Já na ruku, ona na krk :-D Vyzkoušeli jsme si zahrát na kytaru a na bicí :) A fanoušci Markéty Konvičkové, záviďte, stála jsem od ní tááákový kousíček. Škoda jen, že tam nestál někdo z mých oblíbenců :D Kecám. Před Markétkou tam byla má a kamarádčina platonická láska, zda se tomu tak dá říkat :-DD
24.3 Pokud se nudíte, tak jako se nudím dnes já, neboť nikde nemohu, jak mi je zase zle, doporučuji Vám si stáhnout film s názvem " Lóve ". Film je určený především pro mladé lidi, originál je ve slovenštině, což si myslím, že není nějaký problém. Děj si nechám pro sebe, zkuste si najít oficiální stránky toho filmu jako já a přečíst si děj tam :) Ze začátku mi přišlo, že ten film je tak nějak pořád o tom samém, skoro bez děje, ale rázem jsem svůj názor změnila a na film se kouknu ještě jednou, pěkně v klidu večer s popcornem a lattéčkem.
Nakonec. Děkuju za komentáře, za e-maily. Věřím, že se brzy vrátím úplně a budu znovu aktivní jako dřív :)
Zatím se mějte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anny Anny | Web | 24. března 2012 v 21:23 | Reagovat

Taky bych nechtěla mluvit o bývalém příteli pořád a pořád .. :/

Prý kámošce do bytu balkonem :D
Hééééy,ty vlasy jsou úžasný!:O J8 chci takýýý:D

Já chci bydlet v Ostravěěě:DDD Jak jsem o tom slyšela , hnedka jakože!:D
Áááá , Markéta Konvičkovááá .. Sice nejsem její fanynka , ale chtěla bych jí vidět:)

Jj,o tom filmu jsem slyšela , asi si ho stáhnu;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors