Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

Každý může být tím čím chce být, stačí se k tomu dokopat.

3. března 2012 v 17:00 | Dr.Mistake^^ |  Writing
Těch pár dní, o kterých jsem se zmiňovala v posledních větách minulého článku, uběhlo nějak rychle. Svým způsobem se ani nic nestalo, jen se z ničeho nic na chatu objevil můj ex a mě mohly prasknout nervy. Jakoby se dál nemohl starat o to co do teďka a neplést se mi už do života. A to jsem si myslela, že je nadobro pryč.Víte co? Nebyl tam. Já se nekoukla na ničí profil a tudíž tam nebyl. Hotovo. Je to někdo, kdo mi nesčetně mockrát ublížlil a já už si s ním nemám co říct, i přes všechny ty víc než krásný zážitky.
Víceméně ani opět a zase nad ničím nepřemýšlím. Stále si udržuji co nejprázdnější mysl, takhle mi je totiž nejlépe. Koukám na filmy, už tradičně popíjím lattéčko a odpočívám. Je zbytečné to všechno řešit, říkám teď, je to zbytečný.Přestože vím, že zanedlouho to bude ještě horší. Už mne nebaví ten každodenní stereotyp, nebaví. Chtěla bych dokázat to nic nedělání věčně. Pořád mít chladnou hlavu a ničím se nezabývat. Nevím čímto vlastně začalo. Možná tou mou postupnou únavou. Příjde mi, že píšu dokola to samé a možná mám pravdu. Cítím to tak, jenže poraďte, jak jinak to ze sebe mám dostat? Jednou, za nějakou dobu, až na tom budu ještě lépe, než za poslední dva roky, bude fain si to všechno pročíst a zavzpomínat si, čemu jsem to vlastně čelila. Budu si připadat silnější. Chyba. Já silnější budu. Teď jen zůstává otázkou, kdy se na mne obrátí to štěstí. Možná to bude za týden, možná za několik let. Už dlouho počítám vždy spíše s tou horší variantou, takže pokud se to někdy stane, bude to až za těch pár let. Dnes se koukám už asi na třetí film a zatím jsem mimo oběd ještě nevylezla z postele. Je to opravdu překrásný, myslím to nic nedělání..Ach, kéž by mi to vydrželo. Kéž bych nikdy nic řešit nemusela.
----------------------------------------------------------
btw. Je to kratší než obvykle, ale přece.
Jinak do menu jsem přidala Zprávu autorovi a Vaše zprávy mi tedy budou přicházet na meil, takže pokud kdokoliv cokoliv bude potřebovat, nebo mi bude chtít jen něco říct nebojte se napsat :) Budu jen ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 3. března 2012 v 21:53 | Reagovat

S nadpise absolutně souhlasím.
Nevím o co se jedná, ale mám podobný problém, já sice s tím klukem nechodila, ale pořád mě to tak trochu bolí, když ho vidím.
Závidím ten dnešek :)

2 Anny Anny | Web | 3. března 2012 v 22:38 | Reagovat

Ahoj , u mě je vyhodnocení kontroly affs , podívej se jak jsi dopadla → http://a-m-dream-world.blog.cz/1203/vyhodnoceni-kontroly-affs-0-2 :))

Jinak , já mám taky podobný problém , je to on , ten co tu píše Lousie Jones .. Taky se mi líbí kluk , když ho potkám , tak to tam uvnitř bolí a mám motýli v břiše , takový smíšený pocit ...

3 Anny Anny | Web | 3. března 2012 v 22:38 | Reagovat

[2]: Protže ten kluk má holku a mě bere 'jen' jako kamarádku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors