Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

Srdeční záležitost #1

8. března 2012 v 20:59 | Dr.Mistake^^ |  Writing
Tento "článek" už mám v rozepsaných strašně dlouho. Pod perexem najdete citáty a motta, které mě nějakým způsobem motivují, nebo mě jen zaujaly. Kdykoli jsem narazila na něco opravdu zajímavého přidala jsem to zde. Je jasné, že se sem nedají dát úplně všechny motta. Možná bude Srdeční záležitost #2 ;D.
Teď o to chci podělit i veřejně :)
..Více v c.č.


Každý pořád opakoval : 'Směj se , nikdy nevíš , kdo se zamiluje do tvého úsměvu ') ' smála jsem se , ale uvnitř sem neznala smích . Teď se nesměju a ukazuju svoje slzy , protože čekám na toho , kdo mě obejme a bude mi ten úsměv chtít sám vykouzlit na rtech.

Muži nemajú tušenie ako dlho niečo, čo povedali, može zostať v ženskej mysli..

Krásná slova muže: "Ony spí v našich vytahaných tričkách a trenkách - vypadají v nich roztomile. Ony mají rády, když je líbáme beze slov. Ony se fintí dvě hodiny a pak říkají: "To jsem zvládla dnes nějak rychle, co?" Ony mají rády, když jim navlíkáme ponožky. Ony se neumějí prát a s námi se cítí v bezpečí. Ony se nás ptají, jakou barvou si mají nalakovat nehty. Ony usínají v tu nejlepší chvíli. ...Ony mají rády, když je hladíme po vlasech. Ony nás s nadšením tahají na nákupy a přitom vědí, že to nenávidíme. Ony mají rády, když je nosíme na rukou a přitom řvou ať je dáme dolů, protože jsou těžké. Mají rády, když jim kupujeme spodní prádlo. Ony vědí, kdy bude 147 rande. Vždycky chtějí, aby jsme se vrátili po 5 minutách po hádce. Pořád se nám hrabou v mobilu a žárlivě se ptají "A kdo to je?" Pokaždé čekají na sms na dobrou noc. Mají rády, když uklízíme v bytě, myjeme nádobí a vaříme večeři. Chodí do klubu s kamarádkami jen proto, abysme se o ně báli, žárlili a volali jim každou půl hodinu. Mají rády kafe do postele a sprchu ve dvou. Říkají o nás všechno svým kamarádkám! Ony nás chytají a zavírají oči, když koukají na horory. Koupou se pouze v bublinkové koupeli. Zapínají hudbu naplno, běhají po bytě jen v tričku a kalhotkách a zpívají do kartáče na vlasy, když je nikdo nevidí. Občas nezvedají telefony a pak se vymlouvají na to, že spali nebo neslyšeli. Ony nepřežijí bez fénu a žehličky na vlasy. Ony vědí, že my - chlapy - bez nich nemůžeme žít...

Najdi si někoho, kdo se nebojí přiznat, že mu chybíš. Někoho, kdo ví, že nejsi perfektní, ale chová se k tobě tak, jako by jsi byl. Někdo, kdo se nejvíc bojí toho, že by tě ztratil. Někdo, kdo poví, že tě miluje a myslí to vážně. V poslední řadě, najdi si někoho, při kom by ti nevadilo vzbudit se ráno s tím, že by viděl tvoje vrásky a tvoje šedé vlasy, a zamiloval by se do tebe znova a znova.

Som rezervovaná pre človeka, ktorý si zaslúži moje srdce!

Každé dievča si zaslúži počuť: "Nikdy nedopustím aby ti niekto ublížil."

Je mi jedno, či si čierny, biely, heterosexuál, bisexuál, gay, lesbička, nízky, vysoký, tučný, štíhly, bohatý, alebo chudobný. Ak si ku mne milý, budem milý aj ja k tebe. Jednoduché.

Skutoční priatelia vidia v tvojich očiach bolesť, zatiaľ čo ostatní sú oklamaní tvojím úsmevom.♥

Hrala som sa na odvážnu...tvrdú...bezcitnú..nekompromisnú. Ale taká nie som. Som citlivá....prežívam to...milujem...túžim...bojím sa. Ale idem si za svojim. Je to akoby sme boli dve. Jedna ma ničí a tá druhá ma ťahá nahor. A milujem obe. Tajomstvom šťastného života je prežiť každé sklamanie s úsmevom na tvári....

Zjisti kým jsi a tím se staň.

Každá dívka má pět osobností.
1. Tak jak se chová, když je ve škole.
2.Tak jak se chová, když je s přáteli.
3. Tak jak se chová, když je s rodinou.
4. Tak jak se chová, když je ze svým přítelem.
5. Tak jak se chová, když je sama.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DeBrunét DeBrunét | 8. března 2012 v 23:15 | Reagovat

krásné :) to poslední.pravda no :D :P

2 Anny Anny | Web | 9. března 2012 v 14:32 | Reagovat

1,3, a poslední krásné , a taky pravda!,))_D

3 A. A. | Web | 9. března 2012 v 16:43 | Reagovat

to poslední - pravda pravdoucí

4 lilo357 lilo357 | Web | 9. března 2012 v 17:44 | Reagovat

Krásne.. A dosť pravdivé :)

5 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 9. března 2012 v 21:37 | Reagovat

všechny jsou úžasné.
to poslední je více méně pravda, ale snažím se být rozdělená na dvě osobnosti, tak jak se chovám sama nebo před nejlepší kamarádkou a jak se chovám na veřejnosti. :)

6 miss-clare miss-clare | Web | 11. března 2012 v 10:52 | Reagovat

Hezký :)) A to poslední, to fakt čumím :D :O To je pravda jak sviň no ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors