Každý je spisovatelem, i Ty! Píšeme vlastní život.

Zítřek nemá jistý nikdo, ať mladý, či starý.

29. března 2012 v 20:55 | Dr.Mistake^^ |  Writing
Když zrovna nemám depresi, či záchvaty vzpomínek- přemýšlím. Ale to už jste nejspíš pochytili. Posledních pár dní se mé nálady opět střídají jako na kolotoči. Jsou lidé, kteří mi jen tím, že si semnou píší, zvedají náladu a já jim za to děkuji. Jsou okamžiky, kdy tu nejsou ani oni a já se ocitám v prázdnu, sama. Je pravda, že od jedné už několikrát jmenované situace jsem radši sama, ovšem v těchto případech to je jiné, horší. Dokonce je to někdy horší než samotné deprese. Je to strach, aneb jako písnička mé oblíbené kapely, It´s the fear. Strach z věcí/události, které se jednou musíme všichni postavit. Ani nevíte co se mnou věta v nadpise dělá a co se mnou dělá pomyšlení na to, jak se teď asi má ONA. Pořád se vidím, ještě jako malou holčičku před tou bránou. Je to něco, čeho se bojím už od mala, něco, díky čemu jsem probrečela noci. Hned bych byla šťastnější, kdybych věděla, že se to nestane. Nikdy. Nejhorší je, že si stále nerozumím, nevěřím si a pořád všechno řeším s myšlenkama na to všechno.. Jsem zvědavá, zda se někdy "napravím".
To tak ze začátku.
Víte, baví mě reakce typu Tvé články už mě nebaví, moc nepřidáváš bla bla.. Tímto na nikoho nenarážím, jen chci říct, že když Vás to nebaví, tak to nečtěte. Od začátku založení tohoto blogu mým cílem bylo, abych ze sebe dostala všechno vždy, když to potřebuju a né to, aby tu bylo co nejvíce nadšených čtenářů z toho, co najdete na každém dalším blogu.
Mým cílem bylo a stále je, abych si to všechno jednou mohla pročíst, abych tu měla kousek sebe. A věřte, že já nebudu přidávat články o módě, o celebritách a podobně jen proto, že ostatní to číst baví. Jo.. a na mou neaktivitu jsem také upozornila. Copak člověk nemůže mít nějaký čas na sebe? Opakuju, tímto na nikoho nenarážím :-)
A ano, děkuji za e-maily :-) Je fain to číst, je se předem omlouvám, nesedím tu tak často a nestíhám odepisovat na všechny zprávy:-/
Díky a zatím se mějte :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nami Nami | Web | 1. dubna 2012 v 11:52 | Reagovat

ono když si sama je nejlepší najít si nějakou zábavu a nemyslet na to že ve skutečnosti sama si....pak se ani nenaděješ a už u tebe někdo bude :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: obuj si moje boty a projdi moji cestu,
projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažíj moji bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom můžeš soudit mé chování a tvrdit, že mě znáš.
Unicors